Naše akce

CHARITATIVNÍ TURNAJ OSOBNOSTÍ 2022 se vydařil na jedničku!

Výsledkem snažení všech přítomných je nádherná částka 61 500 Kč, která poputuje na pomoc hendikepovaným a jejich rodinám!

Charitativní turnaj osobností 2022

CHARITATIVNÍ TURNAJ OSOBNOSTÍ 2022

Těšit se můžete na velmi zajímavé osobnosti jako třeba Milan Fukal, Ivo Ulich, Ondřej Herzán, Tomáš Poštulka, Karel Piták, Karel Podhajský, Tomáš Malinský, Honza Pázler i řadu dalších tváří z fotbalového světa. Kvalita tedy zaručena!

JEZDÍME A POMÁHÁME S AKCENTOU A FORACTIV

Přijďte podpořit Sport Hradec Cup na další ročník Velké ceny Hradce Králové, závodem s obrovskou tradicí a bohatou historií. Jde pravděpodobně o vůbec nejstarší silniční cyklistický závod na územní ČR. Čeká nás další společná charitativní jízda!

RETRO HOCKEY CUP

Již tradiční, mezinárodní turnaj hokejových veteránů. 2 dny krásného hokeje jsou zakončeny společným večírkem s dražbou pro Sport Hradec Cup.

VELKÁ CENA HRADCE KRÁLOVÉ

Přijďte podpořit Sport Hradec Cup na Velkou cenu Hradce Králové, závodem s obrovskou tradicí a bohatou historií. Jde pravděpodobně o vůbec nejstarší silniční cyklistický závod na územní ČR.

SPORT HRADEC CUP 2021

V sobotu 26. června 2021 proběhne již 13. roční nadační akce Sport Hradec Cup. Letos se akce bude konat na hřišti Tj Slavia Hradec Králové a začátek akce je v 9:00.

JEZDI A POMÁHEJ

Společně se nám podařilo vytvořit charitativní akci s obrovským dosahem, která vyvrcholila vytrvalostním závodem “Závoď a pomáhej”. S myšlenkou samostatného závodu přišla skupina hobby hokejistů z Retro Hockey League. Už teď si jsem jistý, že jsme položili základy dlouholeté tradici, která bude pomáhat!