Patroni nadačního fondu
Sport Hradec Cupu

fotbalový brankář

Koubas zažil svůj největší úspěch v dresu francouzského Stade Rennes, kdy v sezoně 2018/2019 vyhrál Francouzský fotbalový pohár! Ve finále proti němu stáli hráči jako Neymar, Mbappé, přesto se z výhry na penalty radoval právě Koubas se svými spoluhráči.

.

judista

Pavel se stal oficiálně patron až v roce 2012, ale Sport Hradec Cup podporuje od samého začátku! Již v roce 2009 jsme dražili „Páčovo“ kimono a tak se dá říci, že se zasloužil o úspěšný rozjezd této události! Pavel je patronem, který nikdy neodmítne pomoc a pro Sport Hradec Cup sehnal parádní kusy do dražby a sám věnoval několik vlastních artefaktů.

bývalý hokejový obránce a trenér

Frigo je s Hradcem spojen nejen hokejově, ale také dalšími aktivitami. Skvělý parťák, který se prakticky dennodenně zajímá o dění turnaje a všeho kolem. My, ani další účastníci si už neumíme představit turnaj bez Friga a jeho týmu!

.

.

bývalý fotbalista

Patronem turnaje je od roku 2016. Pavel je typem člověka, který Vás nikdy neodmítne, je vstřícný a je také skvělý parťák. Krmi nás podporuje delší dobu a jeho dresy jsme dražili ještě za jeho aktivního působení v Bundesligovém Freiburgu.


bývalý skvělý hokejový útočník

Kudrnka se v roce 2013 vrátil z ruské KHL do rodného Hradce Králové, kde rozdával radost další tři sezóny. Po skončení kariéry se vrhnul do týmu Retro Hockey, kde se také seznámil s naším projektem. My jsme rádi, že máme takového skvělého parťáka, který se aktivně podílí na chodu Sport Hradec Cupu  v týmu!

.

fotbalový útočník

Radek je člověk, který pomáhá nejen na našem projektu, ale i na dalších akcích na podporu lidem, kteří to potřebují. Nezištně a dlouho pomáhá i nám, a to hlavně ve smyslu ligových dresů a dresů svých bývalých spoluhráčů.

bývalý hokejista s komentátor

Martin je patronem Sport Hradec Cupu již od roku 2012. Za tu dobu pomohl spoustou dresů a jiných artefaktů k tomu, že jsme společně mohli pomoci tolika lidem. Nikdy se nestalo, že by nás Martin s čímkoliv odmítl, ba naopak! O dění okolo turnaje se aktivně zajímá a my jsme rádi, že je členem našeho týmu a skvělým patronem!

.

Chcete se stát patronem nadačního fondu Sport Hradec Cup, nebo nám pomoci nějak jinak?