Sporthradec Cup 2019 již v sobotu!

Ahoj všem!

Už v sobotu vypukne finálový turnaj, na jehož konci se pokusíme společně udělat radost 13ti lidem. Jejich příběhy si můžete přečíst na hlavní straně.

Co nás vlastně čeká?

v 8:30 začnou první 3 kola základních skupin

od 9:40 do 10 hodin proběhne zahájení a přivítání všech účastníků 11. ročníku. Těšit se můžete na hymnu naší země a pre braťou zo Slovenska i na hymnu SR v podání operní pěvkyně paní Emy Hubáčkové.

Během dohrání základních skupin proběhne autogramiáda Pavla Kubeše – kapitána paralolympijského týmu ČR z Vancouveru a nejlepšího obránce MS 2019 Filipa Hronka. Časově bude upřesněno na místě dle rozpisu zápasů.

Cca ve 13 hodin, po odehrání skupin proběhne tradiční dražba dresů! Na některé dresy, které budou k mání se můžete podívat zde: https://aukce.sporthradec.cz/
V tuto dobu by se měl do Hradce blížit i MMA fighter Karlos Terminátor Vémola.  Uvidíme, jak na tom Karlos bude časově a program s ním doladíme na místě! Karlos má připravené svoje knížky, které vám podepíše a co od vás za to vybere tak předá do kasičky :-).

Po dražbě, tedy cca ve 14 hodin zahájíme playoff zápasy. Kolem 16:30 spočítáme vybrané peníze a přejdeme k tomu, na co všichni čekáme, tedy k předání finanční hotovosti rodinám. Poté vyhlásíme nejlepší týmy, hráče atd. Následovat bude tombola, kde budou jako obvykle super ceny.

Celý den se můžete nechat udivovat kousky  na mistra magie Miloše Malého. Dopoledne, pokud nebude počasí proti,  proběhne také již tradiční JUDO Open Air turnaj malých judistických nadějí. Na fotbalovém trávníku se budou pohybovat další známé osobnosti hradeckého sportu ….např. Pavel Krmaš, Peter Frühauf a další skvělí současní i bývalí fotbalisté, hokejisté a další sportovci.

Pro prcky bude připraven skákací hrad. Pivka budou, limonády, nealko pivka, catering tradičně zajišťuje Party Company. Výbornou kávu tradičně zajistí Vinárna Boromeum. 

Tak se na Vás všechny těšíme a přijďte zafandit, pomoci a užít si fajn den!

Tým Sport Hradec Cupu!