Jáchymek cvičí díky iPadu a užívá si výlety.

Ahoj všem,

rádi bychom se s Vámi podělili o to, jak jsme dosud využili štědrého finančního daru, který od Vás obdržel náš syn Jáchymek letos v červnu. 

Jáchymkovi jsme pořídili pohon ke kočárku, protože jsme hodně outdoorově ladění a trávíme hodně času venku, i v kopcích a na horách, a Jáchula je už pěkně těžký :-). Dále jsme pořídili Jáchymkovi iPad, protože je ve využívání elektroniky čím dál tím aktivnější a iPad nabízí spoustu terapeutických aplikací, obzvlášť pro koordinaci oko-ruka, která u něj vázne a také pro podporu zraku, který se u Jáchymka zatím nepodařilo nikomu dobře vyšetřit… Zbytek peněz využijeme na rekonstrukci bydlení, která již a je dělána z důvodů uzpůsobení prostor potřebám péče o Jáchymka. To bude velká úleva, protože současný stav opravdu nevyhovuje.

Ještě se vrátím k akci samotné – rádi jsme se zúčastnili a akci jsme si moc užili. Jak fotbal (klobouk dolů, kolik lidí jste dokázali zapojit a díky všem účastníkům!), tak následnou dražbu, která byla jak zábavná, tak dojemná. Počasí skvělé, nádala mezi lidmi moc hezká, myslím, že museli být všichni spokojení.

Takže ještě jednou opravdu velké díky a přejeme vám srdečně, ať se Vám podaří takto skvěle i další ročníky!

S úctou

Karolina Pyciaková, matka Jáchymka