Hokejový zápas Sklepovští Sršáni – Retro Hockey League ve prospěch Sport Hradec

Herci z divadla Sklep se utkají s hradeckým výběrem Retro Hockey League

V říjnu se na zimním stadionu v Hradci Králové uskuteční charitativní přátelský hokejový zápas mezi týmem Sklepovští Sršáni, což je mančaft složený z herců divadla Sklep, za který nastoupí například známý architekt David Vávra, a amatérských hokejistů z hradeckého týmu Retro Hockey League.

Tento nevšední a divácky jistě atraktivní zápas bude sehrán 11. října od 20:00 hod. Výtěžek ze vstupného  bude věnován na charitativní účely. Vítěz zápasu obdrží putovní korunu, symbol nedávno otevřené stejnojmenné křižovatky, v níž David Vávra před několika lety představoval vize města Hradce Králové.

Právě při příležitosti slavnostního otevření křižovatky Koruna byla informace o tomto utkání poprvé veřejně prezentována. „Cílem je nejen si zasportovat se sympatickými lidmi, ale i pomoci dobré věci. Výtěžek ze vstupného bude prostřednictvím Sport Hradec Cupu věnován na pomoc hendikepovaným dětem,“ konstatuje zakladatel Retro Hockey League Michal Moravec, který je hráčem Retro Hockey League a také místopředsedou městské komise pro cestovní ruch. Věří, že toto utkání přiláká nejen obyvatele z Hradce Králové, ale i z širokého okolí.

Slavnostní bully vhodí primátor Hradce Králové Zdeněk Fink. „Jsem přesvědčený, že si diváci užijí zápas stejně jako my. Půjde o první ročník. Domluvili jsme se, že toto charitativní utkání budeme pořádat každoročně,“ doplňuje hráč Retro Hockey League Petr Nebeský.

srs-x-retro-loga