Speciální podlaha pro Vašíka

Malý Vašík už má doma speciální podlahu z vybraných peněz ze SHC 2020!

Narodil se s nevyléčitelnou nemocí motýlích křídel, dokonce se vzácnou formou této nemoci. Asi tady ani nebudeme popisovat jak moc velké nabourání běžného života to pro mladou rodinu je…My si opravdu moc vážíme toho, že se každý rok najde tolik dobrých lidí, díky kterým jsme společně schopní podávat pomocnou ruku rodinám s podobnými osudy.👏

Tady je vzkaz od Vašíkovi rodiny:
“Je smutnou pravdou, že za peníze si člověk zdraví nekoupí, ale alespoň může nějakým způsobem ulevit od bolesti nebo usnadnit nelehký život spoustě lidem. Proč jsme rádi za novou podlahu? Protože Vašíkovi vlídný lidský dotek neublíží, ale neopatrné zacházení ano. Stačí pevný stisk a Vašíkovi za začínají dělat otlaky, puchýře a v nejhorším případě se kůže úplně strhává. Když toto dokáže způsobit lidský dotek, umíte si představit, co Vašíkovi může udělat podlaha, po které se má denně pohybovat. Měkčená podlaha prakticky beze spár je to nejlepší varianta, která nezpůsobuje tolik nových puchýřů a ran. Další důležitou věcí je, že oproti měkkým kobercům se na ní nedrží takové množství bakterií, které se pak mohou dostat do Vašíkových otevřených ran.
Nezištně pomáhat lidem je vzácná věc, navíc lidem, které ani člověk osobně nezná. O to víc si ceníme vaší pomoci. Vymyslet a zrealizovat takovou akci stojí spoustu času a energie, děkujeme organizátorům ale bez Vás, spousty dalších srdečních lidi, by nic takového probíhat nemohlo. Rádi bychom proto poděkovali všem, kteří Sport Hradec Cup podporují. Děkujeme!!!❤️”