Cyklista Štěpán Veselý posílá pozdrav

Dobrý den,

všechny vás zdravíme.

Od Nadačního fondu Sport Hradec Cup jsme obdrželi tricykl pro syna v roce 2019. Letos jsme absolvovali cyklo dovolenou, která by bez speciálního kola nebyla možná – nemohli bychom trávit aktivní dovolenou jako kompletní rodina. Za necelý týden jsme ujeli ca 140 km. Posílala jsem vzkaz a poděkování na fcb nadace. Na kole jsme byli naposledy 17. listopadu – Štěpána to velice baví, a mnohdy je on ten, kdo nás donutí se zvednout, a i když nesvítí sluníčko tak vyrazíme. Potvrzuji, že není špatné počasí – je jen špatně oblečený cyklista 🙂

Štěpán v září podstoupil operaci pravé ruky, na uvolnění stažených šlach a svalů, stále je v rekonvalescenci, ale právě na kole se přesvědčil, že operace byla užitečná – dobře se mu drží řídítka 🙂 věřím, že i díky kolu má stálou motivaci ke cvičení.

Při každé jízdě si pochvalujeme dar, který jsme díky vám dostali – díky kolu trávíme čas jako rodina spolu, Štěpánovi se pochopitelně zlepšila fyzička, ale hlavně sebevědomí, že dokáže to co vrstevníci. Na kole vyráží i sám do blízkého okolí, tím se také vyrovnává ostatním.

Štěpána učíme, že nic v životě není zadarmo, a že když člověk může pomáhat, tak je to téměř povinnost. Proto jsme byli rádi, že jsme na jaře mohli panu Nebeskému předat našité roušky, které jsem měla k dispozici díky Farní charitě, kde pracuji, a pro které jsme již v danou chvíli neměli využití. Předali jsme dvě zásilky, které pomohli ve FN HK a domovech důchodců. Byla jsem ráda, že jsme mohli alespoň částečně být užiteční i my 🙂

Štěpán i my všechny podporovatele a přispěvatele a organizátory akcí a dobrovolníky moc zdravíme, přejeme všem hlavně hodně zdraví a ještě jednou moc děkujeme.

Štěpán Veselý s rodinou