1.212.432 Kč přinesl pro 11 handicapovaných dětí 10. ročník Sporthradec Cupu

Jubilejní desátý ročník, který se konal 23.6.2018 tradičně na hřišti Tj Slavia HK přinesl pro 11 handicapovaných dětí neuvěřitelných 1.212.432 Kč.

Vítězem se potřetí v řadě stal tým Zdraví muže třetího tisíciletí. Druhý byl tým Žaludová esa. Třetí a čtvrté místo obsadili Loosers a Spoluhraci.cz.

Fotogalerie z celého dne je k nalezení zde:
https://doudera.rajce.idnes.cz/SPORT_HRADEC_CUP_10._rocnik_23._6._2018_Foto_Lubomir_Doudera/

Poděkování patří všem, kteří přispěli:

A teď přišel čas poděkovat vám všem, kteří za touto částkou stojíte a přispěli jste k tomu, že 11 handicapovaných dětí může mít o kousek radostnější život.

Děkujeme všem, kteří jste přišli. Ať již hrát, nebo si třeba jen dát pivo a koupit si tombolu. Děkujeme všem, kteří jste si koupili něco v dražbě. Samozřejmě velký dík patří vám všem, kteří jste sháněli do dražby sportovní artefakty – letos to byly opět parádní kousky. A taky díky všem co dodali věci do tomboly. Díky všem našim patronům, kteří se letos se sháněním věcí opravdu překonávali.

Další obrovský dík patří všem, kteří jste organizovali přes celý rok akce a sbírky na podporu turnaje. Velká část celkové částky je právě z těchto vašich skvělých akcí.

Díky také vám, kteří jste pro turnaj zdarma vytvářeli a vyráběli různé věci jako jsou např. ceny, šeky, trička, čepice, kýty k jídlu a v neposlední řadě to neuvěřitelný choreo od hradeckých fans!

A nakonec bychom rádi poděkovali partičce, která nám pomáhala přímo na turnaji. A teď uděláme jedinou výjimku a budeme jmenovat:
– Škráňa, Wandžus, Baťa, Verča u kasy a dresů
– starej Nebesák, Simča a Alča v Bufetu
– Vašek Pilný u mikrofonu a Marčáno u ozvučení
– kluci z Huraliga.cz u výsledků a rozhodčí
– Míra Fišer a Pepa Česák u jídla
– kouzelník a specialista na vaše nechápavý pohledy Miloš Malý
– Libor Kabele a Sádlo při úklidu
– správcům na Slavii
(doufam, že sem na nikoho nezapomněl )

Ještě jednou moc a moc děkujeme. Bez vás všech by to nešlo. Je vás hodně a jste všichni úžasný. Jsme hrdí na to jaké máme vedle sebe lidi. Tohle už je napořád! Díky – Bery, Nebesák a Chcang

OLYMPUS DIGITAL CAMERA